Piłka nożna, grupa 2010

Dzisiejszy dzień dostarczył nam dużo pozytywnych emocji. Chłopcy z rocznika 2010 rozegrali swój pierwszy mecz w barwach UKS ZAUŁEK.  Kibice, którzy tłumnie przybyli na dzisiejsze spotkanie mieli okazje zobaczyć dwa oblicza naszego zespołu. Pierwsza grupa składająca się z chłopców którzy od roku trenują już z naszymi trenerami pokazała jak w piłkę należy grać i swoimi pięknymi akcjami powodowali wrzawę na trybunach:). A druga grupa to byli zawodnicy zaczynający swoja przygodę z treningami co było widać na boisku, ale jeszcze wszystko przed nimi.
Gratulujemy AP Wilczki wygranego spotkania, a naszym chłopcom dziękujemy za przepiękne akcje i bramki.
UKS ZAUŁEK – AP WILCZKI 11:13
Po zaciętym i pełnym emocji meczu rozegraliśmy konkurs rzutów karnych. Wynik: 13:13!!!!
Brawo chłopcy, życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Dodaj komentarz

>